• Обновено
Allenjoy Плажа Сино Небо винил backdrops за фотографија Кокос Дрво лето позадина за фото студио реквизити фотограф

Allenjoy Плажа Сино Небо винил backdrops за фотографија Кокос Дрво лето позадина за фото студио реквизити фотограф

DEN 333.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Контактирајте со нас:
Пони#globalego.cn

Купувачи како што избираат