• Обновено
2 парчиња HDMI 1080p Да AV/S Видео Адаптер S-Video,hdmi2av+s CVBS Видео Конвертор , hdmi да av&svido рка

2 парчиња HDMI 1080p Да AV/S Видео Адаптер S-Video,hdmi2av+s CVBS Видео Конвертор , hdmi да av&svido рка

DEN 743.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина:
Пакување:
картонска кутија
Конектор Б:
РКА,S-Видео
Пакет:
Yes
Конектор A:
HDMI
Пол:
Машко-Женски
Бренд Име:
wiistar
Тип:
HDMI Кабли
Примена:
Мултимедијални
Број На Модел На:
usb dc
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
Yes
Пол:
Машко-Женски
Примена:
Мултимедијални
Конектор Б:
РКА
пакување:
картонска кутија

Купувачи како што избираат