• Обновено
BIOAQUA Бренд за Нега на Кожата Око Крем Против Брчки се Отстранат Темните Кругови Навлажнувачки Хидратантен Белење на Кожата Зацврстување Око Суштината

BIOAQUA Бренд за Нега на Кожата Око Крем Против Брчки се Отстранат Темните Кругови Навлажнувачки Хидратантен Белење

DEN 61.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
око серум
Функција:
Навлажнувачки
Состојка:
хијалуронска киселина
Сертификат Број:
GBNEW
Земја/Регион на Производство:
Кина
GZZZ:
YGZWBZ
сертификација:
GZZZ
Број На Модел На:
maquiagem
Пол:
Женски
Тип На Објект:
Лицето Серум
Функција:
за 15g

Купувачи како што избираат