• Обновено
JIGU ORIGNAL лаптоп батеријата L15M4P20 ЗА ЛЕНОВО Јога 900S 12ISK

JIGU ORIGNAL лаптоп батеријата L15M4P20 ЗА ЛЕНОВО Јога 900S 12ISK

DEN 1152.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Леново
Батеријата Напон:
7.7 V
Број На Модел На:
L15M4P20
Пакет:
Yes
Место на Потекло:
Тип На Производ:
Пакет:
Гаранција:
Производи Статус:
Акции

Купувачи како што избираат