• Обновено
100ml Шише Универзална Боја Мастило Рефил кит за Канон Принтер Ink PGI-5 Cli-8 PGI5 CLI8 IX4000 IX5000 IP3300 PIXMA MP510 MP610

100ml Шише Универзална Боја Мастило Рефил кит за Канон Принтер Ink PGI-5 Cli-8 PGI5 CLI8 IX4000 IX5000 IP3300 PIXMA

DEN 301.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
INKARENA
Број На Модел На:
боја на мастило за canon
Производи:
Боја на мастило Рефил кит за печатач
боја:
црна цијан магента жолта
мастило за јачина на:
100ml за секое шише
Се работи за Кертриџ :
PGI5 CLI8
Исто така, за Печатач Модел:
IX4000 IX5000 IP3300 PIXMA MP510 MP610
Користат За:
refillable мастило кертриџ
Тип:
боја базирани мастило
Место на Потекло:
Кина
квалитет:
100% тест пред да се испрати
Пакет:
Добро Меур кеса + Кутија

Купувачи како што избираат