• Обновено
500pcs cr2025 cr2032 cr cr1616 лемење Јазичиња 3v копчето мобилен монета Литиум Батерии за Нинтендо игри

500pcs cr2025 cr2032 cr cr1616 лемење Јазичиња 3v копчето мобилен монета Литиум Батерии за Нинтендо игри

DEN 2903.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
копчето ќелија
Големина:
2032
Номиналниот Напон:
3v
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
310MAH
Бренд Име:
YXZHENG
Тип На Батерија:
LiMnO2

Купувачи како што избираат