• Обновено
DWCX 2 парчиња Автомобил Лево Десно Предниот Браник Покрие Магла Светлина Светилка Леќа Трим Скара 51117129299 / 5111712930for БМВ Х5 E53 2003-2006

DWCX 2 парчиња Автомобил Лево Десно Предниот Браник Покрие Магла Светлина Светилка Леќа Трим Скара 51117129299 / 5111712930for

DEN 515.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DWCX
Автомобил модел:
За БМВ Х5 E53
Модел Година:
2003 2004 2005 2006
Име На Модел:
51117129299 / 51117129300
Објектот Должина:
22cm
Објектот Ширина:
11cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Дијаметар:
-
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност.
Тип На Објект:
Светилка Капи
боја:
Црна
Материјал:
Пластични
Производителот Дел Број:
51117129299 / 51117129300
Осветленост Дел Број:
51 11 7 129 299 / 51 11 7 129 300
Компатибилен:
за БМВ Х5 E53 2003-2006

Купувачи како што избираат