• Обновено
ILPALADINO велосипедизам Дресови Мраз темперамент фудбалски дресови cycing облека на жените MTB Планински Велосипед Велосипед возење Велосипед Дресови

ILPALADINO велосипедизам Дресови Мраз темперамент фудбалски дресови cycing облека на жените MTB Планински Велосипед

DEN 575.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
CJ-754.ЈП-754
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
ILPALADINO
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Функција:
Анти-пот
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук

Купувачи како што избираат