• Обновено
Автомобил Парфем Шишиња Огледало Pendant Украси Автомобил Парфем Шише Масло Шишиња Во Накит Pendant

Автомобил Парфем Шишиња Огледало Pendant Украси Автомобил Парфем Шише Масло Шишиња Во Накит Pendant

DEN 39.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Обликот:
Цврста
Тип:
автомобил pendant
Име На Модел:
01
Објектот Должина:
40mm
Објектот Ширина:
25mm
Објектот Висина:
40mm
Објектот Тежина:
0.38kg
Материјал Тип:
Стакло
Специјални Функции:
автомобил pendant
Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Бренд Име:
Маглива убавина

Купувачи како што избираат