• Обновено
Диск Кочница Плоча 120mm 29mm со 3 Монтажа Дупка за Електричен Скутер e-Велосипед

Диск Кочница Плоча 120mm 29mm со 3 Монтажа Дупка за Електричен Скутер e-Велосипед

DEN 323.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
S120-29
Бренд Име:
ЧИ ЈУАНИ
Тип:
диск кочница плоча
Надворешниот Дијаметар:
120mm
Внатрешен Дијаметар:
29mm
плоча дебелина:
2mm
На теренот во непосредна близина дупки:
34mm
Монтажа Дупка Со Дијаметар:
5mm
Монтажа Дупка Број :
3

Купувачи како што избираат