• Обновено
Kinel Топла Уникатен Сива Кристал Прстени За Жените Антички Сребрена Боја Панк Рок Прстен Ретро Накит Партија Подарок 2017 Нови

Kinel Топла Уникатен Сива Кристал Прстени За Жените Антички Сребрена Боја Панк Рок Прстен Ретро Накит Партија Подарок

DEN 76.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Површината Ширина:
12mm
Број На Модел На:
J0953
Бренд Име:
kinel
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Стил:
Гроздобер
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
No
Површината Ширина:
32-милиметри
Функција:
гроздобер прстени
Начин На Продажба.:
Брза Испорака Висока Quailty
Исклучителен Подарок:
Пријател,Љубовник,Семејство
Место на rigin:
YiWu,Жеџијанг
Трговија на големо:
Контактирајте со нас
2017:
Нова шема
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат