• Обновено
Цинк Легура Прекрасна Миленичиња Куче Коска Keychain Куче Сувенири

Цинк Легура Прекрасна Миленичиња Куче Коска Keychain Куче Сувенири

DEN 35.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Adojewello
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Тежина:
28g

Купувачи како што избираат