• Обновено
152pcs Осветлуваат Слава Војна Образовни Градежни Блокови Играчки За Децата Подароци Замокот Витез Херои Рок Оружје Самовилска

152pcs Осветлуваат Слава Војна Образовни Градежни Блокови Играчки За Децата Подароци Замокот Витез Херои Рок Оружје

DEN 205.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Nexus Витешкиот Ред
Возраст Опсег:
5-7 Години
Бар-кодот:
No
сертификација:
3C
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Предупредување:
нови пристигнување
3C:
Сертификат
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YuwanToys
Пластични Тип:
ABS
функција 1:
Пластични,не-токсични,ABS Играчки за Деца,Бренд Блокови
Карактеристика 2:
Авто-Заклучување Тули,Градежни Блокови,Филм Бројки Блокови,Мозаик блокови
функција 3:
DIY Играчки,Едукативни Играчки,Модел Играчка,Мини блокови
Карактеристика 5:
Божиќ подароци,роденденски подарок играчка,подарок играчки за дете,момче девојка е играчка
Функција 6:
Глина,Jestro,Мејси,Ексл,Копје,Арон,Глина,Fortrex,Робин

Купувачи како што избираат