• Обновено
1:50 3D сад М4 T10 Рудникот Царинење Резервоарот Хартија Модел Втората Светска Војна се Соберат Рака Работа Загатка Игра DIY Denki & Lin

1:50 3D сад М4 T10 Рудникот Царинење Резервоарот Хартија Модел Втората Светска Војна се Соберат Рака Работа Загатка

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
ДПМ-038
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Далеку Од Оган
Тип:
3d хартија модел
Бренд Име:
Denki & Lin
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
> 6 години
Возило:
Резервоар
Материјал:
Хартија
Скала:
1
Количината на Предмети во Собата:
Како слики прикажани

Купувачи како што избираат