• Обновено
Beau Гел 7ml Секси Вино Црвена Боја УВ Гел лак Впие Исклучување Долго Носат Гел Лак Ноктите Чиста Боја Нокти За Помине Уметност Дизајн

Beau Гел 7ml Секси Вино Црвена Боја УВ Гел лак Впие Исклучување Долго Носат Гел Лак Ноктите Чиста Боја Нокти За Помине

DEN 43.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Beau Гел
НЕТО-WT.:
7ml
Тип:
УВ Гел
Број На Модел На:
ув гел полски
Количина:
1pcs
Состојка:
Смола
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Објектот:
Кафе-оф LED УВ 7ml Гел Лак
боја:
Секси Вино Црвена Боја Како на сликата прикажани
јачина:
7 ml
Излечи:
LED или УВ Ламба
Сертификат:
SGS/ MSDS/CE
Пакетот Вклучува:
1 x Помине Гел Лак
Траен Период:
3 Недели или Над
Тип:
Натопете Off
Состојба:
Нови
Потекло:
Кина

Купувачи како што избираат