• Обновено
2017 Нов Автомобил светла 2x Супер Светло 40 SMD LED 1156 Ba15s S25 P21W / 1157 BAY15D Копија Обратна Сијалица

2017 Нов Автомобил светла 2x Супер Светло 40 SMD LED 1156 Ba15s S25 P21W / 1157 BAY15D Копија Обратна Сијалица

DEN 248.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
1156 BA15S бела, 1157 BA15D бела, 1156 BA15S ЦРВЕНА, 1157 BA15D ЦРВЕНА
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Температура На Боја:
6000K
Објектот Тежина:
0.1
Име На Модел:
1156 40SMD 7020
Тип На Објект:
Обратна Светла
Бренд Име:
Светла Производител
Wattage:
2
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
600
Led диоди:
6pcs 5050SMD
STOCKET ТИП:
1157 BA15D 1156 BA15S P21W 7014 T20 7440 7443

Купувачи како што избираат