• Обновено
Оригиналниот нова Доза Температура на Воздухот Temp Сензор 22634-KA070 22634KA070 22634KA071 за СУБАРУ ШУМИТЕ IMPREZA

Оригиналниот нова Доза Температура на Воздухот Temp Сензор 22634-KA070 22634KA070 22634KA071 за СУБАРУ ШУМИТЕ IMPREZA

DEN 153.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Сензор:
Фотоелектрически
Бренд Име:
GZKAIMIN
Сместување:
Во Филтер За Воздух
Hysteresis:
22634-KA070
Чувствителност:
22634-KA070
Мерен Опсег:
22634-KA070
Повторливост:
22634-KA070
линеарна:
22634-KA070
Стил:
D
Резолуција:
22634-KA070
Тип:
внесувањето воздух сензор на температура на

Купувачи како што избираат