• Обновено
Авто 4Pcs Црн ЏИП Fenders Камион Mudguards Кал Клапи Поздравниот Нечистотија Guard Заштитник Пред Задниот За HR-V Vezel 2014- автомобил опфаќа

Авто 4Pcs Црн ЏИП Fenders Камион Mudguards Кал Клапи Поздравниот Нечистотија Guard Заштитник Пред Задниот За HR-V

DEN 635.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Mudguards
Модел Година:
2014-2016
Објектот Дијаметар:
00inch
Материјал Тип:
TPE + PP
Име На Модел:
1215
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Одговара за:
Хонда HR-V Vezel 2014-2016

Купувачи како што избираат