• Обновено
1 Парче 3 Прста Билјард Десната Рака Ракавици biljart handschoenen Lycra анти пропадна Ракавица Snooker инструменти snooker додатоци

1 Парче 3 Прста Билјард Десната Рака Ракавици biljart handschoenen Lycra анти пропадна Ракавица Snooker инструменти

DEN 165.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Одржување Алатки Категорија:
Род Бришејќи Платно
Бренд Име:
Boodun
Род Кутија Материјал:
PU
Род Кутија Големина:
Директно Род Кутија
Спорт:
Snooker
Број На Модел На:
m05092
Пол:
унисекс за мажи жени
користат за:
Билјард
Материјал:
Lycra
Големина:
M/L

Купувачи како што избираат