• Обновено
GQTORCH 925 Sterling Silver Гроздобер Ознаки Pendant Шупливи Цвет Врежан Со Вистински Слатководни Бисер Ѓердани 18k Злато Позлатен

GQTORCH 925 Sterling Silver Гроздобер Ознаки Pendant Шупливи Цвет Врежан Со Вистински Слатководни Бисер Ѓердани 18k

DEN 428.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
WKOUD
Пол:
Жените
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Certificate Type:
NGTC
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Гроздобер
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Ѓердан Тип:
синџир со pendant
камен тип:
Природните Слатководни бисери
Примена:
Подарок Партија Жени Мажи Додаток
Стил:
Цвет
Pendant Големина:
3.3*1.4 cm
Должина:
40CM + 5CM
Тежина:
5.4g around

Купувачи како што избираат