• Обновено
Модерната Апстракт Песочник Слика Профил Статуа рачно изработени Песочник Карактер Скулптура Уметност и Занает, Новина Trinket Украс

Модерната Апстракт Песочник Слика Профил Статуа рачно изработени Песочник Карактер Скулптура Уметност и Занает, Новина

DEN 2856.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M
Материјал:
Камен
Бренд Име:
ZHENGHAN
Тема:
Луѓе
Регионален Функција:
Европа
кориснички:
Yes
Материјал:
Песочник
Боја:
Беж
Изработка:
Рачно изработени Резба и Полиран
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафе, Бар, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција:
Countertop
N.W.:
За 0.6 kg/парче

Купувачи како што избираат