• Обновено
5pcs/многу Таблет КОМПЈУТЕР на Екранот Стојат Акрилна Пластика Екранот Носителот Рек IPAD екранот Стојат comuter стојат Јасна-Приказ на Транспарентен

5pcs/многу Таблет КОМПЈУТЕР на Екранот Стојат Акрилна Пластика Екранот Носителот Рек IPAD екранот Стојат comuter стојат

DEN 379.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Акрилик
Објектот Дијаметар:
8.5cm
Објектот Должина:
9.5inch
Објектот Тежина:
60g
Објектот Висина:
10.5inch
Материјал:
Акрилик
боја:
clear view
може да се прикаже:
Таблет КОМПЈУТЕР/паричник
Големина:
9.5 L * 8.4W *10.5H cm
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат