• Обновено
M24C64-WMN6TP M24C64WP SOP8 Бесплатен Превозот 10PCS Оригиналниот

M24C64-WMN6TP M24C64WP SOP8 Бесплатен Превозот 10PCS Оригиналниот

DEN 61.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
jiaxinhengye
Број На Модел На:
Други
Пакет:
No
Тип На Објект:
Говорникот Активни Компоненти
Материјал:
Други
Модел Numble:
M24C64-WMN6TP
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард

Купувачи како што избираат