• Обновено
ISO Делукс Окото со дел од Орбитата Модел, Анатомски Модел Око

ISO Делукс Окото со дел од Орбитата Модел, Анатомски Модел Око

DEN 3816.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Предмет:
Медицински Науки
Тип:
анатомски модел
Број На Модел На:
HR/A17104
Модел:
човечкото око модел
Употреба:
око анатомија студија
боја:
Напредни Сликарство
Функција:
окото модел
Гаранција:
ЕДНА ГОДИНА
Сертификат:
ISO9001
Материјал:
НАПРЕДНИ ПВЦ
Предност:
Живописни Анатомска структура
Предмет:
медицински модел на образование
Тип:
анатомски модел око

Купувачи како што избираат