• Обновено
BRS-29B Висок Квалитет на Отворено Кампување Готвење Преносни Нафта Печка на Нафта Горење Котел Не-Загрејте Бензин BurnerFurnace Шпорет

BRS-29B Висок Квалитет на Отворено Кампување Готвење Преносни Нафта Печка на Нафта Горење Котел Не-Загрејте Бензин

DEN 1567.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Модел:
BRS-29B
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба Состојба:
Високата Надморска Височина
Парче Број На Ветрот Deflector:
Не правец на штит
Гориво:
Олово-бесплатен Бензин
Структура:
Еден-Парче
Тип:
режач
Примена На Метод:
упатство
Капацитет:
3-5
Расположливиот:
No
Бренд Име:
BRS
Применливи Леќата Тип:
--
Стил:
Отворено
Автоматско Алармантна или Не (Литургија):
No
Со Гориво или Не:
No
категорија:
Масло за горење Котел
Шпорет Тип:
Нафта Печка
Со Дрвена Рачка или Не:
No

Купувачи како што избираат