• Обновено
AOKFLY 2205 Професионални Brushless Мотор 2450KV/2650 Црна/Црвена QAV FPV Quadcopter Трки Летало RC Модел Играчки 4pcs/пакет

AOKFLY 2205 Професионални Brushless Мотор 2450KV/2650 Црна/Црвена QAV FPV Quadcopter Трки Летало RC Модел Играчки

DEN 1391.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
црвено 2450KV 2CW 2CCW, Црвена 2650KV 4CW, BL2450KV 2CW 2CCW, Црвена 2450KV 4CW, Црвена 2650KV 4CCW, БЛ 2450KV 4CW, БЛ 2450KV 4CCW, Црвена 2450KV 4CCW, БЛ 2650KV 2CW 2CCW, BL2650KV 4CW, БЛ 2650KV 4CCW, Црвена 2650KV 2CW 2CCW
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Бренд Име:
AOKFLY
Технички параметри:
Вредноста 4
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Број На Модел На:
FR2205PRO KV2400/2650
Материјал:
Метал
Надградба На Делови/Додатоци:
Brushless Мотор
Алатка Материјали:
FR2205PRO
FR2205PRO:
KV2450/2650

Купувачи како што избираат