• Обновено
50 Транспарентен Јасно Љубов Срцето Купола Flatback Стакло Cabochon 18mm

50 Транспарентен Јасно Љубов Срцето Купола Flatback Стакло Cabochon 18mm

DEN 182.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Срце Облик
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат