• Обновено
Бесплатен Превозот 10pcs/многу Деликатна Класичната Црвена Чипка Виткање Рачни Цвет и Вентилатор со Tassel За Подарок Булчински Партија Танцување Фанови

Бесплатен Превозот 10pcs/многу Деликатна Класичната Црвена Чипка Виткање Рачни Цвет и Вентилатор со Tassel За Подарок

DEN 1444.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Повод:
Шема:
Полна Боја
Број на Компјутери:
1pc
Број На Модел На:
HF0105
is_customized:
No
Бренд Име:
goodland
Материјал:
бамбус
Име:
Висок степен на чипка фан
Маска Материјал:
Висок степен на чипка
Ребра,' материјал:
бамбус
Големина на Должината:
22cm
отвори големина:
40cm
боја:
Црвена
Тежина:
0.032KG
Употреба:
Партија, Свадба;Танцување;Подароци

Купувачи како што избираат