• Обновено
Хармонија Повикувачот Ѓердан Ангел Bola Ѕвезда Дизајн Engelsrufer Diffuser Кафез Етерично Масло Pendant за Жените Подарок Накит NL087

Хармонија Повикувачот Ѓердан Ангел Bola Ѕвезда Дизајн Engelsrufer Diffuser Кафез Етерично Масло Pendant за Жените

DEN 102.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ангел bola
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
NL087
Pendant Големина:
20.5 mm
Функција:
Свири
Компатибилност:
Никој
боја:
Антички Сребрен Имитација Platinunm Светла Сребро Злато Позлатен
Должина:
80CM

Купувачи како што избираат