• Обновено
Lavaza Розова Кожа Змија Скали Kiu Зелена Хард Корица дело за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус 5 5S SE 5C 4 4S X 10 Coque Школка

Lavaza Розова Кожа Змија Скали Kiu Зелена Хард Корица дело за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус 5 5S SE 5C 4 4S X 10 Coque

DEN 45.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
за iPhone 7 Плус, за iPhone 7, за iPhone 6 6S Плус, за iPhone 6 6S, за iPhone 5 5S SE, за iPhone 5C, за iPhone 4 и 4S, iPhone 8, за iPhone 8 плус, за iPhone или 10 X
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
тешко пластични назад случај
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Мат,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
4.7/5.5
Бренд Име:
Lavaza
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone SE,iPhone X,iPhone 7,iPhone 6 Плус,iPhone 4,iPhone 4s,iPhone 6s,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone5c,iPhone 5s,iPhone 8
Материјал:
Тешко Transaprent PC
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
100% сосема нов Во парк
Место на Потекло:
Шенжен,Кина(Копно)
Тип:
Euramerican Популарната
Пакет:
Мало Пластични opp вреќа
Случај за iPhone 8:
случај за iphone 8 плус
Случај За iphone X:
Случај за iPhone 10
Боја:
како Слика
Трговија на големо:
Поддршка

Купувачи како што избираат