• Обновено
уметноста Масла Куќи во Auvers Vincent Van Gogh репродукција рачно изработени Висок квалитет

уметноста Масла Куќи во Auvers Vincent Van Gogh репродукција рачно изработени Висок квалитет

DEN 2688.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
24 X 24, 30 X 30, 36 X 36, 40 X 40, 48 X 48, 60 X 60
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
50
Iid:
18544
M:
M2

Купувачи како што избираат