• Обновено
beler ABS & Метал 2 Приклучок запалка приклучок за Купот Двојна USB Авто Автомобил Моќ Конектор за Адаптер Напон LED Дисплеј за ФОЛКСВАГЕН Ауди BMW Kia

beler ABS & Метал 2 Приклучок запалка приклучок за Купот Двојна USB Авто Автомобил Моќ Конектор за Адаптер Напон LED

DEN 335.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
beler
Година:
-
Име На Модел:
-
Објектот Ширина:
6.7cm
Објектот Висина:
8inch
Објектот Тежина:
0.24kg
Материјал Тип:
ABS & Метал
Специјални Функции:
Добар квалитет за долго време се користи.
Тип На Објект:
запалка приклучок за
боја:
Црна
Топ Дијаметар:
прибл.6.7 см(2.6)
Дното дијаметар:
прибл.6cm(2.3)
Висина:
прибл. 8cm(3.1)
должина на кабелот за напојување:
прибл. 50cm(19.6)
На текст:
DC 12V-24V
Излез:
DC 5V 3.1 (max)
Објектот се вклучени:
1x запалка приклучок за Полнач
погоден:
Таблет КОМПЈУТЕР, E-reader и паметен телефон, MP3, MP4, итн.
Компатибилен:
за ФОЛКСВАГЕН Голф, Sagita, Златица, Caddy, Passat, Поло, Jetta

Купувачи како што избираат