• Обновено
Правоаголникот Силиконски Калап Мувла Епоксидна Смола DIY Занает Накит Ознака

Правоаголникот Силиконски Калап Мувла Епоксидна Смола DIY Занает Накит Ознака

DEN 36.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Производ Карактеристики:
Флексибилен
Материјал:
Силикони
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Објектот Тежина:
23
Бренд Име:
JAVRICK
Објектот Висина:
3.5cm
Објектот Должина:
16cm
Број На Модел На:
E15E

Купувачи како што избираат