• Обновено
Промет на големо со 10pcs РК на Наполнетост на Батеријата XT60 да 4.0 mm Банана Приклучок 16AWG 15cm Кабел Конектор за RC Хеликоптер Quadcopter Lipo Батеријата

Промет на големо со 10pcs РК на Наполнетост на Батеријата XT60 да 4.0 mm Банана Приклучок 16AWG 15cm Кабел Конектор

DEN 383.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Mitoot
Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Spinners
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
JJ61962
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
xt60 држачи за кабел
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
xt60 држачи за кабел
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат