• Обновено
1:50 DIY 3D Sukhoi Су-35 Борбен Авион Авионот Хартија Модел се Соберат Рака Работа Загатка Игра DIY Детска Играчка Denki & Lin

1:50 DIY 3D Sukhoi Су-35 Борбен Авион Авионот Хартија Модел се Соберат Рака Работа Загатка Игра DIY Детска Играчка

DEN 203.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Возраст Опсег:
> 8 години
Број На Модел На:
ДПМ-009
Тип:
3D DIY Градење на Модел
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Далеку Од Оган
Бренд Име:
Denki & Lin
Тема:
Авионите
Материјал:
Хартија
Скала:
1
Количината на Предмети во Собата:
Како слики прикажани

Купувачи како што избираат