• Обновено
DIY 5D Дијамант Слика на цртан филм Мачка кралицата Слика на Rhinestones рачно изработени Целосно Дијамант Везови Крстот Бод

DIY 5D Дијамант Слика на цртан филм Мачка кралицата Слика на Rhinestones рачно изработени Целосно Дијамант Везови

DEN 341.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
20x27cm, 30x40cm, 40x53cm, 50x67cm, 60x80cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
DIADIY
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
за копар:
100% круг копар
Алатки:
смола дијамант,платно,Пластични пенкало.Некои дупчење кутија ,Цврсти лепак
Пакување:
Курир кеси боја кутија за пакување

Купувачи како што избираат