• Обновено
Мачка Глувчето Куче број расположи животни деца висина мерка ѕид налепници за детска соба налепница дома декорација оркестарот decals

Мачка Глувчето Куче број расположи животни деца висина мерка ѕид налепници за детска соба налепница дома декорација

DEN 115.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Цртан филм
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
187
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Соодветна употреба:
дома dacal/детска соба оркестарот/свадба декорација/партијата декор
Соодветно место:
Спалната соба/Дневна соба/Дете соба/Училницата
Место на Потекло:
Кина
Функција:
прекрасна/класичен/fasion/creative/3D
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
доби големина:
50*70cm
Ефект:
153*75см

Купувачи како што избираат