• Обновено
1:50 3D Јапонски Kawasaki Ки-61 Борбен Авион Авионот Хартија Модел се Соберат Рака Работа Загатка Игра DIY Детска Играчка Denki & Lin

1:50 3D Јапонски Kawasaki Ки-61 Борбен Авион Авионот Хартија Модел се Соберат Рака Работа Загатка Игра DIY Детска

DEN 191.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
ДПМ-010
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Далеку Од Оган
Тип:
3d хартија модел
Бренд Име:
Denki & Lin
Возраст Опсег:
> 6 години
Тема:
Авионите
Материјал:
Хартија
Количината на Предмети во Собата:
Како слики прикажани
Скала:
1

Купувачи како што избираат