• Обновено
Психоделичен Виножито Спирала Сопствен Чадор Водоотпорен Сонцето Ветер: Ткаенина Алуминиум Висок Квалитет На Количка За Чадор

Психоделичен Виножито Спирала Сопствен Чадор Водоотпорен Сонцето Ветер: Ткаенина Алуминиум Висок Квалитет На

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Чадори
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Функција:
Виткање
Панел Материјал:
вез ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
One Size
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Број На Модел На:
FHG
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Полиестер

Купувачи како што избираат