• Обновено
5pcs NuoNuoWell Тема Заклучување 8/11mm до 4/7mm Бодликава 6 Начини Конектор Црево Splitter за Микро Наводнување на Градинарски Вода Капе Систем

5pcs NuoNuoWell Тема Заклучување 8/11mm до 4/7mm Бодликава 6 Начини Конектор Црево Splitter за Микро Наводнување на

DEN 108.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дијаметар:
8l11mm да 4l7mm
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
NuoNuoWell
Стандард:
Din
Број На Модел На:
СЗ-SK6T407Z811
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Трупци
Материјал:
Пластични
Текст Страна:
8/11mm Тема Кодот
Излезната Страна:
4/7mm Бодликава

Купувачи како што избираат