• Обновено
DWCX Нов Метал Black & Сребрена Задни Диск Сопирачки Caliper со Пре-инсталиран Подлога Одговара за Motovox MBX10 MBX11 Мини Велосипед

DWCX Нов Метал Black & Сребрена Задни Диск Сопирачки Caliper со Пре-инсталиран Подлога Одговара за Motovox MBX10 MBX11

DEN 304.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DWCX
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
5.2cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
198g
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
Motobike Направи:
Хонда
боја:
Black & Сребро.
одговара 1:
за Motovox MBX10 мини велосипед
Се вклопат 2:
за Motovox MBX11 мини велосипед

Купувачи како што избираат