• Обновено
Јога Lotus Претставуваат Винил Ѕид Decal Буда Asana Симбол Ѕид Decal Медитација Дома Декор Уметност Mural Јога Студио Отстранлив DecalSY137

Јога Lotus Претставуваат Винил Ѕид Decal Буда Asana Симбол Ѕид Decal Медитација Дома Декор Уметност Mural Јога Студио

DEN 307.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
H622 Црна, H631 Виолетова, H621 Теал, Друга боја
Големина:
58x57cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
sy137
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
боја:
сите бои на дијаграм
Материјал:
Винил пвц
Големина:
Small
Корисни:
Спална соба , дневна соба , parlour

Купувачи како што избираат