• Обновено
Филмот Маска Pendant Ѓердан Мажите Хип Хоп Накит Фанови Подарок Легура Шарм Pendant Линк Синџир Ѓердан Ѓердан Колиер

Филмот Маска Pendant Ѓердан Мажите Хип Хоп Накит Фанови Подарок Легура Шарм Pendant Линк Синџир Ѓердан Ѓердан Колиер

DEN 480.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
dongsheng накит
Pendant Големина:
бесплатни големина
is_customized:
No
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
281
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
Жените
Тип На Објект:
моден накит
Тип:
ѓердан

Купувачи како што избираат