• Обновено
20pcs NuoNuoWell 8/11mm Црево Крајот Конектор Мека Цевки Plug Цевка Крајот Капа Систем за Наводнување на Градинарски Зеленчук Парцела Колонист Тенџере Капе Систем

20pcs NuoNuoWell 8/11mm Црево Крајот Конектор Мека Цевки Plug Цевка Крајот Капа Систем за Наводнување на Градинарски

DEN 62.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дијаметар:
8l11mm Крајот Капа
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
СЗ-MGDT811
Стандард:
Din
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Крајот Конектори
Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат