• Обновено
нови 50pcs/многу Мини Преносни Лицето за Нега на Компримиран Крпа За Надворешна Патување Здравје Спортски Магија Крпа

нови 50pcs/многу Мини Преносни Лицето за Нега на Компримиран Крпа За Надворешна Патување Здравје Спортски Магија Крпа

DEN 88.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела
Расположливиот:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
се соочуваат со крпа
Обликот:
Мини
Бренд Име:
Кралицата Се Чувствувам
Техника:
Рачно изработени
Функција:
Компресирани
Број На Модел На:
no
Шема:
со мечка
Стил:
Цртан филм
Апсорпција:
Многу добро
Име:
бонбони форма Крпа
Употреба:
Декорација
Пакет:
OPP пакет
Бои:
како на сликата покажува
Големина на:
22cmx25cm отвори
Употреба:
Дома, Подарок
Возрасна Група:
Возрасни лица
Применливи Луѓе:
Универзална

Купувачи како што избираат