• Обновено
Miyake Ракави долг фустан големи дворови лабава фустани тенка Европската стои pleated фустани бесплатен превозот

Miyake Ракави долг фустан големи дворови лабава фустани тенка Европската стои pleated фустани бесплатен превозот

DEN 2061.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Lanon
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
СИНА ПАТИ
Број На Модел На:
F
Стил:
Слатка
Слатка:
Принцезата
Skirtlength:
Се облекуваат
Половината Тип:
Лабава половината
Облека фуста:
глава
здолниште:
Pleated здолниште
Шема:
боја
Популарната елементи:
Pleat пати чипка ремени
Стил:
Повик

Купувачи како што избираат