• Обновено
7.87 Три-Боја Тројно Алка Златна боја Ttanium Челик Нараквици Interlocking алка нараквици за жени, Девојки Роденден Подарок

7.87 Три-Боја Тројно Алка Златна боја Ttanium Челик Нараквици Interlocking алка нараквици за жени, Девојки Роденден

DEN 401.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Дијаметар:
6.4 cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Тренди
позлата:
Светло Жолта Боја На Злато
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
799-42
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Бренд Име:
BONISKISS

Купувачи како што избираат