• Обновено
17 42cm Bebe Букети Кукла мека крпа тело Прекрасна Бебе Силикони Раѓа Бебе Кукли NPK

17 42cm Bebe Букети Кукла мека крпа тело Прекрасна Бебе Силикони Раѓа Бебе Кукли NPK

DEN 1919.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Карактеристики:
Мека,Цртан филм,Мини,Образовни,DIY Играчка,Модел
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Винил
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Батеријата:
no
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тип:
Етничките Кукли,Мода Кукла,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Професии:
балерина
Број На Модел На:
nj17061203
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
Тема:
Професии
Димензии:
42cm
Форма:
1/12

Купувачи како што избираат