• Обновено
16718-1, 22mm цртан филм Печатени grosgrain лента, додатоци Webbing, DIY рачно изработени материјали, бесплатен превозот

16718-1, 22mm цртан филм Печатени grosgrain лента, додатоци Webbing, DIY рачно изработени материјали, бесплатен превозот

DEN 60.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
16718-1
Шема:
Цртан филм

Купувачи како што избираат