• Обновено
бесплатен превозот DMX512 декодер DC12-24V 6A*3channel

бесплатен превозот DMX512 декодер DC12-24V 6A*3channel

DEN 566.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
RGB Controler
сертификација:
CE
боја:
Црна
Напон:
12-24V
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
Kugalite

Купувачи како што избираат